open mini netbook

open project of mini netbook, 7'' ARM netbook

You are not connected. Please login or register

Téma pro komunikaci v češtině a slovenštině

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

b700

> zároveň by nebylo od věci získat přístup do místní speciální sekce
Na to se Kosťo budeš muset stát rytířem (Jedi?)...

flegmosko

pridaj ešte zopár viet(príspevkov) nech môžme klikať. Smile ta schéma je super.
súbor zt-n760 with ANKY.rar z rapidu,že?

Last edited by flegmosko on Sat 17 Jul 2010 - 19:57; edited 1 time in total

mojerena

Tak ať se daří. Skoro všechno se dělá v Číně, ale dokumentace se nedá sehnat, nebo pak v čínštině, popř. ještě japonštině, což je stejně nepoužitelné. Jediné co se dá poznat, je občas označení jednotek , např. mA , U ...

Hodně štěstí. Smile

mard

No jen aby nás nevykopli pro nějaké porušení pravidel. Sice jsem tam našel jen jediné, které bychom mohli teoreticky porušovat a to že máme dodržovat gramatiku a z hlediska anglické gramatiky píšeme moc špatně.
Aby taky něco taky bylo o tom čipu, tak napíšu ANYKA mcu AK7802 chip, ARM based. By měl mít GPIOA_ODR registr na bázové adrese 0x4001080C a díky bit bang i na adrese 0x1080C * 32(dec) + 7 * 4 + 0x4200000 = 0x4221019C ! To už vypadá hodně odborně!

b700

mojerena wrote:Tak ať se daří. Skoro všechno se dělá v Číně, ale dokumentace se nedá sehnat,

Obcas neco unikne na web, tady je napriklad datasheet
k cipu AK3225M , vcetne programming manualu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

orel

Proč ta ANYKA s tím dělá takové tajnosti??

b700 wrote:
mojerena wrote:Tak ať se daří. Skoro všechno se dělá v Číně, ale dokumentace se nedá sehnat,

Obcas neco unikne na web, tady je napriklad datasheet
k cipu AK3225M , vcetne programming manualu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

bobik1000

Ahoj kluci nemohl bi mně někdo pomoct přišlo mi něco nevim co je to oem minibook v čínštině
arm 920 procesor 266mhz anika rev 1,63 chtělsem to poangličtit tak sem tam napral rev 1,63 cnm a od te chvíle je tma.nevíte kde sehnat správnou nápln.
Předem dík

dome007

dobry den.mam par otazok.vlastnim netbook alfine pc703 s procesorom ARM 926EJ-S
ram 128Mb.je tam operacny system windows CE 5.0 /C5G/.nahodou sa mi vymazal cely operacny system/bol resetovany/.ako by som mohol spojazdnit moj netbook?
ked zapnem ide len uvodna obrazovka ALLFINE system is initializing,Please waiting....
co mam robit?

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]